Програма підтримки військовослужбовців ЗСУ, НГУ, співробітників МВС, ДПСУ та ДСНС (знижка до 10%).

Бажання
Додайте товари до списку бажань

Сигнальний одяг для полювання та риболовлі

Головне завдання будь-яких сигнальних засобів – привертати увагу. Аварійні свистки допомагають швидше виявити тих, хто загубився, сигнальні багаття дають зрозуміти, що тут хтось зазнає лиха. А сигнальний одяг для полювання та риболовлі потрібний для того, щоб запобігати різноманітним неприємним ситуаціям. І ось що вам потрібно про нього знати.

Ключові ознаки сигнального одягу

Вони визначаються його основним завданням – зробити людину максимально помітною як днем, так і вночі. За ГОСТом – з відстані 200 метрів. З першим добре справляються флуоресцентні матеріали, з другим – ndash; світловідбиваючі смуги.

Залежно від кількості таких матеріалів та смуг, весь сигнальний одяг для риболовлі чи полювання ділиться на три класи.

  • Перший – 0,14м2 флуоресцентних матеріалів та 0,1 м2 світловідбиваючих смуг
  • Другий – 0,5 та 0,13 м2 відповідно
  • Третій – 0,8 та 0,2 м2 відповідно

Найкращий варіант – третій. Оскільки він забезпечує максимальну помітність людини при виконанні будь-яких робіт і незалежно від зовнішніх умов. Ще й дозволяє оцінювати її в повний зріст. Це зазвичай повноцінні робочі костюми підвищеної видності.

Другий клас – це так звані «сигнальні жилети». Вони забезпечують середню помітність, але не дають уявлення про положення рук, ніг та голови. Але набагато простіші, дешевші і можуть одягатися поверх основного одягу. Найпоширеніші і, мабуть, найефективніші з точки зору простих людей.

Перший клас. Забезпечує мінімальну видність. Щось на рівні флікерів, прикріплених до дитячого рюкзака, та проблискових маячків. Дають зрозуміти, що: «щось тут є». На серйозних роботах не використовуються.

Крім того, існують додаткові аксесуари, які також можуть іменуватися сигнальним одягом, оскільки виконують його функції. До них відносяться шапки, шарфи та нарукавники. Все це виготовляється з «фонового матеріалу» - який якраз і відповідає за флуоресценцію. Плюс на них також можуть бути і невеликі смужки, що відбивають світло. Однак їх ширина вже не відповідатиме ГОСТу (а згідно з ним, на торсі вони повинні бути не менше 50 мм, а на руках/ногах – не менше 25).

Додаткові параметри

  • Функціонал. Особливо важливий, якщо йдеться про вироби третього класу. Тобто вони повинні не тільки привертати увагу, а й виконувати звичайні функції одягу. зігрівати взимку, захищати від дощу та вітру влітку. В ідеалі, ще й «дихати», щоб у них було комфортно працювати.
  • Зносостійкість. Гарний сигнальний одяг повинен витримувати не менше 20 циклів прання без втрати яскравості та насиченості кольорів та світловідбивних властивостей смуг.
  • Видність під різними кутами освітлення. У виробах третього класу вас буде видно незалежно від положення спостерігача, але з другим класом все набагато складніше.
  • Непромокальність. Сигнальний одяг для полювання та риболовлі повинен добре чинити опір впливу води. Тобто, виготовлятися з тканини, з якої не так просто змити просочення, що флуорескує.
  • Зручність. Незалежно від класу виробу, вони не повинні сковувати рухи та заважати основному роду діяльності. Ну і мати кишені – просто тому, що з ними набагато зручніше.

Придбання

Наявність гарного сигнального спорядження іноді визначає межу між життям та смертю. Тому на ньому вже точно не варто економити, і якщо ви плануєте купити сигнальній одяг, то краще звертайтеся в ти місця, що заслуговують на довіру. Такі, як інтернет-магазин KLOST.

У наших каталогах ви знайдете різноманітні сигнальні жилети, а також – інші аксесуари, що привернуть увагу, які зроблять ваше полювання з рибалкою набагато безпечніше. Так що – чекаємо на вас!

Немає товарів

Вгору