Програма підтримки військовослужбовців ЗСУ, НГУ, співробітників МВС, ДПСУ та ДСНС (знижка до 10%).

Бажання
Додайте товари до списку бажань

Плитоноски тактичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Головний мінус сучасних бронежилетів, крім деякого обмеження руху – відсутність універсальності. Їх дуже важко підганяти під конкретні бойові завдання. Саме тому все більшої популярності набувають тактичні плитоноски або плитники. І зараз ми розповімо вам про те, чим саме вони такі гарні і як їх правильно вибирати.

Переваги тактичних плитоносок

Популярними серед діючих військових плитоноски тактичні зробили такі моменти:

  • Модульність. Сама по собі плитоноска – жилет розвантажувальний плюс чохол для броньованих пластин. І ви самі вибираєте, які саме пластини туди вставлятимете. І за матеріалом, і за розміром. І навіть за додатковою комплектацією, оскільки завжди можна приєднати додаткові бічні захисні панелі на додаток до передньої та задньої.
  • Свобода руху. Плитоноска тактична не забезпечує всебічний захист, зате і рухи сковує значно менше. Тому в сучасному бою, коли можливість швидко змінити позицію важливіша за максимальний захист, вона виявляється кращим вибором.
  • Простота використання. Ці захисні засоби простіше підганяти по фігурі і вони майже завжди мають механізм швидкого скидання, отже користуватися ними набагато простіше, ніж бронежилетами.
  • Вищий рівень захисту. Бронежилет захищає рівномірно, але переважно від дрібного калібру, дробу та холодної зброї. Плитоноска спокійно витримує пряме попадання гвинтівкового патрона і осколка, що швидко летить, але тільки в обмеженому просторі.
  • Можливість навісу додаткового спорядження. Сама конструкція плитоноски тактичної передбачає можливість встановлення купи додаткових підсумків, сумок для зберігання спорядження, рацій та аптечок. Тобто велику тактичну гнучкість.

На що звертати увагу при виборі

Бажаючі купити тактичну плитоноску в першу чергу повинні звертати увагу на наступні моменти:

  • Матеріал. Найкраще – кордура. Тобто, суміш їз 90 відсотків поліестеру, 10 відсотків бавовни та пвх-просочення. Чисто нейлон або поліестер не такі міцні та витривалі.
  • Щільність. Чим вище – тим краще. Оптимальним варіантом вважається щільність 1000D.
  • Сумісність із різними броньовими плитами.
  • Можливість встановлення бічних захисних плит. Найчастіше це скелетні камербанди, але можливі й інші варіанти.
  • Регулювання ременів за висотою та обхватом. Це потрібно, щоб можна було точніше підганяти плитоноску по фігурі, щоб гарантовано захистити вразливі частини.
  • Наявність вентиляційних вставок. Особливо на грудях і спині, де тактичні плитоноски щільніше прилягають до тіла.
  • Вбудовані підсумки. Так, ви завжди можете додати щось своє, але наявність кількох вбудованих підсумків, наприклад, під магазини для конкретних видів зброї сильно полегшує життя.
  • Наявність у вільному продажу додаткових модулів. Чесно кажучи, на тактичні плитоноски можна вішати абсолютно будь-яке спорядження, сумісне з кріпленнями MOLLE. Але виконані в одному стилі елементи щільніше прилягатимуть один до одного і менше заважатимуть рухам.
  • Обов'язкова наявність системи швидкого скидання та евакуаційної петлі.

Придбання

Ось на чому ніколи не варто економити, так це на тому, що прямо захищає людину під час бойового зіткнення. Тому якщо ви хочете купити тактичну плитоноску – звертайтеся туди, де вам точно продадуть виріб, що повністю відповідає заявленим стандартам захисту. Тобто – в інтернет-магазині Klost.

Ми чудово розуміємо важливість гарного захисного спорядження, тому намагаємось надавати нашим покупцям найкраще з можливого. Так, це не дешево, але гарний захист і не може бути дешевим. Краще заплатити зайве, але отримати гарантію, що куля або уламок його точно не проб'ють. Отже, якщо ви цінуєте свій час, гроші та здоров'я – звертайтесь до нас!

Вгору