Програма підтримки військовослужбовців ЗСУ, НГУ, співробітників МВС, ДПСУ та ДСНС (знижка до 10%).

Бажання
Додайте товари до списку бажань

Чохли для зброї

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України №622, перевозити зброю потрібно тільки і виключно у спеціальних кейсах чи чохлах. І не важливо, чи йдеться про мисливську рушницю, пневматичну гвинтівку або нарізну автоматичну зброю. Але якщо раніше такий чохол для зброї був просто тарою, що надає мінімальний захист, тепер з'явилися повноцінні тактичні моделі, що забезпечують ряд додаткових переваг. І саме про них ми вам зараз розповімо, щоб ви знали, на що звертати увагу перед тим, як купити чохли для зброї.

Якими мають бути чохли для зброї

Щоб вважатися дійсно хорошими, збройові чохли повинні мати такі характеристики.

  • Правильний формат. Або напівжорсткі, або жорсткі. Перші більш універсальні та легкі, але не забезпечують захисту від серйозних зовнішніх навантажень. Другі менш зручні, але куди надійніші, плюс підходять для перевезення за допомогою авіатранспорту. Але саме зараз, серед чинних членів ЗСУ, найбільш популярними є напівжорсткі збройові чохли.
  • Відповідний розмір. Деякі жорсткі та напівжорсткі чохли для зброї підходять тільки для транспортування рушниці чи гвинтівки в повністю розібраному стані. Нас це не влаштовує, тому краще вибирати більш місткі моделі - мінімум метр довжиною, а ще краще - гарантовано сумісні з вашою зброєю.
  • Щільний матеріал. Якщо мова йде про напівжорсткі моделі,  то це виключно синтетика – нейлон чи поліестер. Перший міцніший, другий – більш довговічний та зносостійкий. У будь-якому випадку, щільність його повинна бути як мінімум 600D, але можна і більше.
  • Внутрішні кріплення. Для напівжорстких і жорстких моделей обов'язкові, оскільки тільки так можна надійно зафіксувати зброю всередині. Так що ці ремені та резинки повинні бути щільними та налаштованими по довжині.
  • Кілька варіантів носіння. Зазвичай це ручка для носіння в руці і велика лямка для носіння через плече. Але у найкращих моделях додаються дві лямки, щоб чохол для зброї можна було носити як рюкзак – у вертикальному положенні. І так, всі лямки повинні регулюватися за довжиною – для максимально зручного носіння.
  • Правильне забарвлення. Зазвичай – стандартні мілітарі-кольори, типу койот-браун чи олива. Але у випадку, якщо користуватися чохлами зброї планують снайпери, краще брати камуфляжні моделі.
  • Додаткові кишені. Крім обов'язкових внутрішніх на блискавці для зберігання документів та боєприпасів, корисними будуть і зовнішні – для транспортування різноманітних аксесуарів для зброї та іншого спорядження. В ідеалі, вони повинні оснащуватися або клапанами на застібках, або липучками, або блискавками. Та й додаткові кріплення MOLLE, липучки велкро та петлі для карабінів теж знадобляться.
  • Відповідна ціна. Тут та сама ситуація, що і з тактичними рюкзаками - хороші напівжорсткі і жорсткі чохли для зброї просто не можуть коштувати дешево. А якщо коштують – то у них або недостатній функціонал, або якість залишає бажати кращого. Тож орієнтуйтеся на ціни в районі 2-3 тисяч грн.

Придбання

Бажаючі купити чохли для зброї повинні розуміти, що тільки в магазинах, що спеціалізуються на спорядженні для військових, їм можуть продати справді якісні речі. Просто тому, що тільки там можна розраховувати на дотримання воєнних стандартів. І Klost – саме такий магазин.

Ми на особистому досвіді знаємо, яким має бути спорядження для військових, співробітників поліції та ТРО. І все, що ми пропонуємо, цим вимогам відповідає. І нехай вас не бентежить не дуже великий асортимент - зате ми головою відповідаємо за якість кожного товару. Отже, якщо ви цінуєте свій час, гроші та здоров'я – звертайтесь до нас!

Вгору