Доставка і оплата
Кур'єр «Нова пошта»
Доставка кур'єром «Нова пошта» у зручний для Вас час за тарифами «Нова пошта»
Доставка в відділення «Нова пошта» по всій Україні
За допомогою доставки «Нова Пошта», Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках України. Відправлення товарів до 18:00 якщо замовлення було оформлено покупцем до 15:00 цього дня або на наступний день якщо замовлення було оформлено пізніше цього часу. Час в дорозі розраховується компанією «Нова пошта» Звертаємо Вашу увагу на те, що вартість доставки однієї одиниці товару може варіюватися в залежності від ваги і габаритів (від 50грн до 400грн.), Точна вартість доставки розраховується під час оформлення товару менеджером. При відправці замовлення ми відправляємо номер ТТН «Нова пошта» Про прибуття замовлення у відділення ви будете повідомлені SMS-повідомленням «Нова Пошта» із зазначенням номера накладної Ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися у відділенні протягом 5 робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не отримаєте замовлення, товар повернеться продавцю. Відсутня можливість розрахунку подарунковим сертифікатом при адресній доставці.
Адресна доставка в Києві
Наші кур'єри доставлять товар за попереднім погодженням часу доставки. У разі сумніву з підбіркою розміру, по додатковому узгодженню з менеджером, може бути доставлено несолько розмірів. Ви забираєте, той який ідеально підійшов Вам.
Графік доставки По Києву: з 09:00 до 20:00 ПН-ПТ
Зручну дату і інтервал доставки можна вказати в коментарі при оформленні замовлення на сайті або обговорити з менеджером в телефонному режимі. Вартість доставки Доставка замовлень по м.Києву платна і складає 86 грн
Способи оплати
Оплата готівкою при отриманні товару
Оплата готівкою при отриманні товару можлива у всіх населених пунктах на території України у відділеннях «Нова пошта», також при адресній доставці по Києву і звичайно ж в офісі компанії. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.
Visa / MasterCard
Оплата замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу. Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard без комісії. Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Також Ви можете розрахуватися у нас в офісі через платіжний термінал картою або PayPass
Безготівковий розрахунок для юридичних осіб
Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.
Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром. Від Вас тільки довіреність або печатка компанії.
Безготівковий розрахунок для фізичних осіб
Оплата за безготівковим розрахунком провадиться в касі відділення будь-якого банку. При виборі безготівкового способу оплати доставка замовлення можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.
Оплата за безготівковим розрахунком для фізичних осіб здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку.
Миттєва розстрочка для клієнтів ПриватБанку
озстрочка за вигідними умовами і без документів. Все, що вам потрібно для отримання розстрочки - карта ПриватБанку. Купуйте товари в розстрочку до 24 місяців з невеликою щомісячною комісією - 2,9% від вартості товару.