Наша компанія Клост Груп, торгова марка KLOST утворена в 2014 році. З самого її утворення цілями і завданнями групою однодумців було створення принципового нового продукту і сервісу на ринку України в ніші товарів для активного відпочинку, риболовлі та полювання. Працею великих зусиль, проб і помилок ми змогли довести собі і іншим, що це можливо зробити всередині країни. Ми створили речі, які тепер із задоволенням носять наші клієнти і не один рік і їх кількість з кожним роком продовжує зростати, ні дивлячись, ні на які перешкоди об'єктивного і суб'єктивного характеру. Ми починали з трьох моделей прінтованих футболок, зараз у нас їх більше сотні і ми продовжуємо збільшувати цю кількість.

Також ми даємо можливість розміщуватися у нас з товарами таким же талановитим і сміливим підприємцям. Будь-який виробник, тільки якісної продукції може звернутися до нас і після обговорення технічних моментів і тесту його продукції, може розмістити у нас її. Ми дуже цінуємо свою репутацію, і довіру наших клієнтів, тому дуже ретельно підходимо до відбору постачальників і партнерів.

Продукція компанії виготовляється на власній виробничій лінії в Україні під суворим контролем якості і поширюється через роздрібну мережу партнерів торгової марки. Є постійними учасниками великих тематичних виставок, які проходять в Україні. Ми постійно вчимося і розвиваємося. Все це, дозволяє нам гідно конкурувати з відомими світовими брендами, а також бути більш привабливими в ціновому діапазоні щодо вироблених аналогів.

Подальшим нашим розвитком стало, відкриття нових напрямків, це взуття для активного відпочинку, форма для охоронних структур, трекінгові палки, термоса, силіконовий посуд, тактичні рюкзаки та рибальські сумки. Ми відкриті для постійної співпраці з новими постачальниками, свої пропозиції і прайси надсилати на електропошту klost.ua@gmail.com

Дуже вітаємо xml вивантаження та інші сучасні механізми синхронізації і обміну інформацією. Якщо ти такий, то тобі до нас зі своїм товаром і ідеями.

Шукаємо постійно в нашу команду активних і позитивних молодих людей, готових навчатися і генерувати ідеї і розвиватися разом, резюме надсилати на klost.ua@gmail.com