Програма підтримки військовослужбовців ЗСУ, НГУ, співробітників МВС, ДПСУ та ДСНС (знижка до 10%).

Бажання
Додайте товари до списку бажань

Термобілизна для охоронних структур

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Зараз уже всім зрозуміло, що одним тільки теплим светром і стійкою до вітру курткою з підкладкою нормального мікроклімату для себе не забезпечити, особливо якщо ще й активно рухатися. Потрібен ще один шар одягу, який якось відводитиме від тіла піт, який неминуче буде з'являтися. Саме тому знаючі люди намагаються підбирати відповідну термобілизну для охорони, купити яку можна, наприклад, в інтернет-магазині KLOST. Але про це трохи згодом. А зараз ми розповімо вам про те, як її потрібно правильно вибирати.

Яким вона має бути

Термобілизна для охорони повинна вирішувати два основні завдання. Перше – створювати біля шкіри повітряний прошарок, який також виконує дві функції. Перша – ізолююча, оскільки теплопровідність повітря дуже низька. Друга – за рахунок різниці тиску, цей прошарок допомагає «виштовхувати» рідину через тканину назовні. Де її вже можна позбуватися різними способами.

Власне, відведення поту назовні – це якраз друга функція термобілизни. При цьому сама тканина не повинна вбирати цю рідину. В ідеалі. На практиці, та сама вовна поглинає до 30 відсотків води, щоправда, це їй анітрохи не заважає нормально працювати.

У будь-якому випадку, піт від тіла повинен через шар термобілизни передаватися назовні без можливості потрапити назад. Найчастіше – на другий шар одягу, у ролі якого зазвичай виступають різні светри. І там уже починається подальше випаровування рідини та виведення її назовні.

Крім того, термобілизну для охоронних структур краще підбирати так, щоб у ній були деякі посилені області, які краще чинитимуть опір механічним навантаженням. Йдеться про додаткове зміцнення пахвових та пахвинних областей.

Важливий момент. Яка б якісна термобілизна не була, її потрібно регулярно прати. І що важливо – без використання відбілювачів, високих температур та режиму жорсткого віджиму. Не можна її також вручну викручувати та сушити на батареї. Чому? Тому що через це деформуватимуться волокна і зменшуватимуться в них пори, за рахунок чого може повністю зникнути здатність виводити рідину назовні.

Матеріали

Найчастіше використовуються такі варіанти:

  • Бавовна. Найдешевший, але й найнепрактичніший матеріал. Сохне швидко, але може накопичувати запахи. Не надто міцний, не дозволяє створити щільний прошарок повітря між собою та шкірою.
  • Шерсть. В даному випадку – мериносова (кращий варіант) або просто овеча (трохи гірша). Не затримує запахи, швидко сохне, не мнеться і не розтягується, гарантує надійну ізоляцію та швидке звільнення від поту. Однак коштує воно досить дорого і повільно висихає. Ще й на прості види вовни можуть виникати алергічні реакції.
  • Синтетика. Поліестер, поліамід, нейлон або подібні до них волокна. Легко відводить рідину, ізолює трохи гірше вовни, відрізняється міцністю та зносостійкістю. Важить значно менше. Але дуже добре вбирає запахи і накопичує статичну електрику, тому її рекомендується прати після кожного носіння. До того ж прати їх можна досить активно, особливо якщо у складі присутні поліуретанові волокна.
  • Комбіновані матеріали. Місцями – вовна, подекуди – синтетика. Ідеальний варіант, що поєднує сильні сторони кожного матеріалу. Щоправда, коштує дорожче синтетики, але дешевше мериносових виробів.

Придбання

Охочі купити термобілизну для охоронців оптом та в роздріб можуть сміливо звертатися до інтернет-магазину KLOST. В тому числі і тому, що в наших каталогах ви, крім неї, знайдете ще безліч корисних речей для різноманітної аутдор-активності. І навіть зможете їх приміряти, якщо під'їдете до нашого шоу-руму у Києві. А якщо такої можливості немає, то дистанційне придбання з подальшою доставкою до будь-якого міста України також можливе. Так що – чекаємо на вас!

Вгору