Програма підтримки військовослужбовців ЗСУ, НГУ, співробітників МВС, ДПСУ та ДСНС (знижка до 10%).

Бажання
Додайте товари до списку бажань

Перчатки для риболовлі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Взимку в Україні з голими руками рибу вам особливо половити не вийде, адже холоди в наших широтах – ndash; не рідкість. Тому тим, хто планує вирушити на рибалку, краще заздалегідь купити рукавички для риболовлі. Що не так просто, як може здатися на перший погляд. Адже вам потрібно буде врахувати купу дрібниць, а яких саме – ми зараз вам розповімо.

Якими бувають рукавички для риболовлі

Найчастіше використовуються такі варіанти.

В'язані рукавички або рукавиці. Дуже теплі, але тонкі маніпуляції робити в них не вийде. Якщо, звичайно, вам не дістався варіант з клапаном, що відкидається, і відкритими пальцями. Ось він – і теплий, і функціональний.

Стандартні рукавички. Забезпечують гарний захист від холоду, але із снастями ними працювати незручно. Виняток – моделі з прогумованою поверхнею, що і від води захищає, і гарне зчеплення з мокрими матеріалами забезпечує.

Без пальців.  Є, щоправда, моделі, в яких мізинець та безіменний, які практично не беруть участь у робочому процесі, прикриті. В цілому – досить зручні, оскільки в них не холодно і роботі вони не заважають.

З клапанами. Безпальцеві, але з клапаном або клапанами, які можна швидко відкинути, якщо потрібно терміново щось робити.

Матеріали

Найбільший інтерес становлять такі варіанти:

  • Неопрен. Синтетичний матеріал, який не промокає, не пропускає вітер та відрізняється підвищеною міцністю. Сам собою тепло ізолює не дуже, тому для нього вкрай важлива додаткова підкладка з, наприклад, флісу.
  • Фліс. Відмінно зберігає тепло, не боїться вітру. Ось тільки дуже добре пропускає воду і повільно висихає, що не дуже добре, оскільки промочити руки під час риболовлі – неминуче зло.
  • Мембранна тканина. Краще, ніж неопрен, оскільки в таких рукавичках, особливо якщо вони мають підкладку з флісу, руки взагалі потіти не будуть. А якщо й будуть, то піт моментально виводитиметься назовні. Всередину при цьому ні вода, ні вітер не потраплять.
  • Шерсть. Дуже поширений варіант, оскільки дешевий та теплий. Але якщо промокне, сохнути буде дуже довго. Плюс хорошого зчеплення не забезпечує.
  • Шкіра та велюр. Відрізняються підвищеною міцністю, а якщо утеплені зсередини хутром – чудово зберігають тепло. І води не дуже бояться. Та й зчеплення із матеріалами забезпечують непогане.
  • Штучний підігрів. На ринку вже є моделі з електропідігрівом. Ось тільки вони досить дорогі та й довгий час автономної роботи не демонструють. Плюс від контакту з водою їх все ж таки краще оберігати. Але для лютих морозів – ndash; чудовий варіант.

Корисні поради

  • Завжди оглядайте шви – щоб вони були непромокальними, матеріал повинен або пройти вулканізацію, або бути додатково проклеєним.
  • Тканина має бути еластичною і давати хороше зчеплення з рибальськими снастями – це краще перевіряти перед покупкою.
  • Завжди перевіряйте якість швів як зовні, так і зсередини – це важливо, якщо ви хочете, щоб виріб прослужив максимально довго.
  • Окрім звичайних рукавичок, під час риболовлі можна використовувати і рукавиці – вони добре гріють, а якщо взяти їх на пару розмірів більше – то легко скидаються, коли вам потрібно буде котушку крутити або волосінь витягати.

Придбання

Усім тим, хто бажає придбати рукавички для риболовлі оптом чи вроздріб, варто одразу звертатися до інтернет-магазину KLOST. Просто тому, що у нас чудовий вибір продукції, гарантія якості, безліч способів оплати та доставка по всій території України. Так, ви можете не тільки придбати речі безпосередньо в нашому шоу-румі, розташованому в Києві, але й зробити це дистанційно. Так що – чекаємо на вас!

Вгору