Програма підтримки військовослужбовців ЗСУ, НГУ, співробітників МВС, ДПСУ та ДСНС (знижка до 10%).

Бажання
Додайте товари до списку бажань

Одяг з натуральних тканин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кожна сучасна людина рано чи пізно стає перед вибором – натуральні тканини чи синтетичні. І визначитися тут реально складно, оскільки всі вони мають як свої переваги, так і недоліки. Отже, зараз ми спробуємо розібратися в тому, що повинні знати ті, хто хоче купити одяг із натуральних тканин.

Переваги та недоліки

Головна перевага, яку має одяг з натуральних тканин – екологічність. Причому у всьому – і в носінні, і у виробництві. Крім того, він досить легкий, дозволяє шкірі дихати і досить ефективно відводить від неї піт, що дуже корисно, наприклад, при пошаровому підході до підбору екіпіровки.

З недоліків можна виділити хіба що ціну – для деяких видів тканин вона реально висока, слабку стійкість до води та забруднень, а також – складності з подальшим доглядом та зберіганням.

Види натуральних тканин

Найбільший інтерес представляють такі варіанти:

  • Бавовна. Залежно від типу плетіння волокон та інших параметрів, виділяють сатин, батист, денім (джинсу), рогожку, саржу і ще купу інших типів тканин. Їхня головна відмінна риса – здатність добре пропускати повітря, що дуже корисно влітку. На жаль, речі з чистої бавовни сильно мнуться та деформуються, а також – не відрізняються великою міцністю. Саме тому до них часто додають різні синтетичні волокна.
  • Шерсть. Залежно від того, з якої тварини її видобувають, буває кашеміром, ангорою, мериносовою та ще купою різних варіантів. Вони відрізняються за ціною та здатністю утримувати тепло. На щастя, теплоізолюючі властивості у вовни високі за визначенням, тому усі вироби з неї ідеальні для носіння в холодну пору року. При цьому вони слабо мнуться, дозволяють шкірі дихати і міцні.
  • Шовк. Досить рідко використовується в одязі для аутдор-активності, оскільки дуже дорогий, недостатньо міцний і може створити купу проблем під час прання. Однак він неймовірно легкий, дозволяє шкірі дихати і навіть трохи охолоджує її в спеку.
  • Льон. За більшістю своїх параметрів, аналогічний бавовні – легкий, не заважає шкірі дихати, приємний у носінні. Але він ще сильніше деформується, та й прати його складніше. Отже, тканини з чистого льону використовуються в наш час досить рідко.

Догляд

Весь чоловічий одяг з натуральних тканин ділиться на дві групи – залежно від складності догляду.

  • Перша – льон та бавовна. Добре поєднуються з універсальними миючими засобами, середнім режимом прання та температурою не вище 60 градусів. Для строкатих тканин, втім, краще брати щадний режим і температуру 40 градусів. Відбілювачі краще не використовувати взагалі. У процесі сушіння – не віджимати тканину, а дати їй висохнути природним чином, далеко від джерел тепла.
  • Друга – шерсть та шовк. Можна використовувати виключно м'які миючі засоби, делікатний та спеціалізований режими прання та температуру не вище 30 градусів. А ще краще – прати їх вручну. Віджимати після прання категорично не можна, викручувати – теж. Можна просушувати за допомогою кількох рушників, а потім – давати висохнути природним шляхом.

Крім того, одяг із натуральних тканин в Україні стирається за допомогою спеціалізованих хімчисток. Це хоч і дорожче, але точно позбавить вас необхідності розбиратися в тому, як з ним правильно поводитися.

Придбання

Якщо вас цікавить одяг із натуральних тканин оптом чи в роздріб, то ви можете сміливо звертатися до інтернет-магазину KLOST. У наших каталогах ви знайдете різноманітні вироби з бавовни, льону та гібридних матеріалів, призначені для різноманітної активності на свіжому повітрі – туризму, риболовлі чи полювання. А наші консультанти допоможуть вам підібрати те, що вам ідеально відповідатиме. Причому як особисто, так і дистанційно – при покупці з подальшою доставкою до будь-якого міста України. Так що – чекаємо на вас!

Вгору