Програма підтримки військовослужбовців ЗСУ, НГУ, співробітників МВС, ДПСУ та ДСНС (знижка до 10%).

Бажання
Додайте товари до списку бажань

Берці

Після того, як військові всього світу оцінили переваги, які надають тактичні берці, настала черга і цивільних. І їм це взуття також сподобалося, в тому числі й за рахунок свого розмаїття. Як виявилося, воно може бути не лише функціональною, а й красивою. Однак нас більше цікавлять конкретні переваги, які надають берці. А також – на що звертати увагу при їхньому виборі. І зараз ми спробуємо розібратися в цьому.

Основні особливості тактичних берців

Охочі купити тактичні берці повинні знати хоча б про ті переваги, які вони можуть надавати. До них належать:

  • Підошва підвищеної міцності. Вона практично повністю захищена від проколів – ви можете все своєю вагою наступити на цвях або уламок скла – і він не зможе проникнути глибоко.
  • Хімічна стійкість. Свого часу, армійське взуття спеціально робили стійким до впливу паливно-мастильних матеріалів. У сучасних берців ця особливість зберіглася. Якщо, звичайно, вони виготовлені із нормальних матеріалів, типу укріпленої шкіри.
  • Кевларові вставки. Раніше носок і п'ята зміцнювалися за допомогою сталевих пластин, які були хоч і міцними, але досить важкими. Тепер їхню роль відіграє куди більш легкий та тонкий кевлар.
  • Язичок. Відповідає за максимально щільне шнурівку, яка при цьому не врізається в шкіру. І за майже герметичність такого шнурівки, що захищає внутрішню частину черевика від потрапляння води.
  • Гарна ізоляція. Незважаючи на те, що берці досить тонкі, вони добре утримують тепло. Але взимку їх краще комбінувати з якимись теплими шкарпетками.
  • Практичність та дешевизна. Це насамперед «взуття для щоденного носіння у складних умовах». Тому коштує воно не дуже дорого, добре пручається зносу, може відпиратися в ручному режимі. І не втрачає пристойного вигляду навіть при дуже активній експлуатації.
  • Наявність надійної прокладки. Старі берці вироблялися без неї, тому ноги в них сильно потіли. Нові забезпечуються додатковим прошарком з мембранних тканин, який виводить піт назовні та сприяє комфортному носінню.
  • Шнурівка. Саме вона відповідає за жорстку фіксацію гомілкостопа. У класичних армійських моделях спочатку використовувалося від 8 до 12 дірок, у сучасних їх кількість може доходити і до 20, проте це вже трохи шкодить функціоналу, оскільки чим більше дірок, тим довше доводиться шнуруватися.

Трохи історії

За часів Другої світової війни американські десантники зіткнулися з великою проблемою – при приземленні з парашутом, чоботи не забезпечували достатньої фіксації гомілкостопа, тому бійці регулярно отримували вивихи. Це потрібно було якось виправляти, тому і було виготовлено спеціальне взуття з жорсткою фіксацією литки – берці. І вже до кінця війни всі десантники перейшли виключно на них, а під час війни у В'єтнамі, на них перейшла і вся армія США. А незабаром за ними – й інші збройні сили. Найдовше чинили опір країни колишнього СНД, оскільки в наших кліматичних умовах від чобіт може бути значно більше користі, ніж від берців. І тільки після розробки повноцінних «зимових» моделей перехід було остаточно завершено.

Придбання

Тепер, коли ви трохи краще знаєте про те, що таке чоловічі берці, купити їх стане для вас набагато простіше. Особливо якщо ви відразу звернетеся до інтернет-магазину KLOST. Адже ми не просто так спеціалізуємося на спорядженні для різноманітної активності на свіжому повітрі та за будь-якої погоди. Тож і тактичні берці у нас теж є. А наші консультанти завжди підкажуть вам, на яку модель найкраще звернути увагу саме вам. А якщо ви не зможете відвідати наш шоу-рум у місті Київ та отримати консультацію безпосередньо, то все ще зможете зв'язатися з ними дистанційно. за допомогою сайту чи наших координат у соцмережах. Так що – чекаємо на вас!

Немає товарів

Вгору