Післяплатою відправка тільки за передоплатою 200 грн.

Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Костюми спортивні

Здоровий спосіб життя – популярна світова тенденція, тому жителі України все активніше займаються спортом, у тому числі на свіжому повітрі. Однак, якщо спеціально для цього не купити чоловічі спортивні костюми, на вдалі тренування не варто й сподіватися. Проблема ще й у тому, що правильно їх підібрати – теж нетривіальне завдання. І ми зараз спробуємо вам з цим допомогти.

На що звертати увагу при виборі

Найголовніше, мабуть, питання полягає в наступному: що краще – купити спортивний костюм чи окремі його елементи? Скажімо чесно – різниці немає. Хіба що готовий костюм краще виглядає, тому що речі в ньому однозначно поєднуються між собою. І якість у них буде приблизно однакова, тому зношуватися вони будуть приблизно з однією швидкістю. Але в іншому – різниці немає.

Якщо ж ви таки вирішили придбати чоловічі спортивні костюми в Україні, то повинні враховувати наступне:

  • Тип. Існує кілька різновидів подібних костюмів. Класичний – штани і толстовка на блискавці. Зимовий – утеплені штани, щільна футболка, світшот та куртка. Літній – шорти, футболка, куртка/толстовка у комплекті. Зимовий, ясна річ, тепліший, та й зазвичай володіє деяким захистом від вітру та дощу. Літній – легший та у ньому шкірі легше дихати.
  • Відповідність умовам тренувань. Тобто, у звичайному спортзалі вистачить штанів та футболки, але на вулиці, особливо коли холодно чи дощ йде – повний костюм з курткою та світшотом для додаткового утеплення.
  • Правильна тканина. Найкраще – суміші, що складаються з бавовни та поліестеру. Вони і дихати шкірі не заважають, і форму тримають, і прання часто не бояться.
  • Вірний колір. Чим менш помітними будуть на ньому плями бруду та поту (а вони обов'язково там з'являться) – тим краще. Тому – щось темних чи природних кольорів.
  • Комфорт носіння. Чоловічі спортивні костюми спеціально робляться такими, щоб їх зручно носити. Але лише якщо ви правильно підберете їх під себе. Тобто – ніде нічого не повинно тиснути і стискати, а рухи повинні відчуватися вільно. Тому перед остаточною покупкою річ обов'язково потрібно приміряти і зробити кілька вправ. Якщо нічого не задирається, не стягує та не заважає – можна брати.

Додаткові поради

  • Ніяких яскравих принтів. Футболки з малюнками хороші для повсякденного носіння, а залі вони відволікають. Та й прати їх доведеться дуже часто – жодний малюнок цього не витримає.
  • Мінімум «мішури». Чим менше буде різних шнурків, зав'язок, кнопок та гудзиків, що не несуть навантаження – тим краще. Так, може це і виглядає прикольно, але справі тільки заважатиме.
  • Якщо ви відрізняєтеся худорлявістю, то варто звернути увагу на костюми, в яких штанини широкі та забезпечені резинками – типу шароварів. Вони чудово приховують фігуру і дещо витягують її вгору, роблячи візуально вищою.
  • Повним чоловікам категорично протипоказані звужені штани та приталені куртки – вони ще сильніше повнять, а роботі не надто допомагають.
  • Завжди купуйте спортивні костюми розміром у розмір. Ні більше – вам не потрібно, щоб він сидів на вас як на вішалки або «на виріст», не менше. Так, ви обов'язково схуднете і знадобиться менший розмір, але якщо розраховувати на це відразу – обов'язково десь собі натрете і подразнення шкіри заробите.

Придбання

Існує безліч варіантів того, де купити спортивні костюми оптом чи в роздріб. Але найкращими, мабуть, будуть два. Або звернутися до торгової точки якого-небудь шановного бренду, або – в якийсь спеціалізований магазин. Наприклад, KLOST. Ми спеціалізуємося на одязі та спорядженні для різноманітної аутдор-активності, такої як рибалка, полювання, туризм чи спорт. Так що і на спортивних костюмах розуміємося. Більше того, наші продавці-консультанти підкажуть вам, як із усього запропонованого різноманіття підібрати щось конкретно під ваші потреби. Так що – чекаємо на вас!

Немає товарів

Вгору