Програма підтримки військовослужбовців ЗСУ, НГУ, співробітників МВС, ДПСУ та ДСНС (знижка до 10%).

Бажання
Додайте товари до списку бажань

Демісезонні костюми для охоронних структур

Вибір будь-якого демісезонного спорядження – досить складне завдання. Просто тому, що потрібно знайти одяг, в якому одночасно буде не спекотно влітку, не мокро під дощем і не холодно пізньої осені. Тож тим, хто обирає демісезонні костюми для охорони, буде складно. І ми зараз спробуємо трохи полегшити їм це завдання.

Якими мають бути демісезонні костюми для охоронців

Перш за все, вони повинні володіти такими якостями:

Зручність носіння. В ідеалі кожен такий костюм потрібно перед придбанням приміряти. Але оскільки йдеться про уніформу, це завжди можливо. Тому багатьом доведеться перешивати отримане під свою фігуру – чисто для зручності. Однак краще вибирати так, щоб крій був максимально універсальним. Тобто – ніде не тиснув, ні здавлював і ні сковував активні рухи.

Непримітний колір. Особливо актуально для тих, хто працює «у полі». Причому йдеться не стільки про камуфляж, скільки про природні та м'які кольори – зелений, хакі, коричневий. Для тих, хто діятиме в умовах міста, краще підійдуть сині, сірі та зелені відтінки. Камуфляж теж можна, але такий, щоб відповідав особливостям місцевості.

Відповідність температурному режиму. Найкращий спосіб це забезпечити – використовувати кілька шарів одягу з мембранних тканин. Перший шар – термобілизна, основне завдання якої – відводити від тіла назовні піт, щоб він міг легко випаровуватися. Це актуально і в літню спеку, і в холодну осінь, коли потрібно активно рухатися. Другий шар – основний одяг, який служить для ізоляції від холоду. Саме в цьому шарі найчастіше використовуються різні утеплювачі як з натуральних, так і синтетичних матеріалів. У нашій ситуації, краще синтетика. А третій – верхній одяг, який потрібний для захисту від дощу та вітру. Усі три шари разом забезпечують вражаючий захист від будь-яких несприятливих умов довкілля. Але найголовніше – ці шари можна додавати та прибирати при необхідності.

Міцність та зносостійкість. Як уже говорилося, перевагу варто віддати мембранним тканинам, а також – особливо міцним матеріалам, типу оксфорду, софтшеллу та ріпстоп-нейлону. Вони і виглядають пристойно, і підвищену міцність забезпечують і прання не бояться. Та й брудняться набагато гірше, ніж натуральні тканини.

Функціональність. Найчастіше – численні кишені для спорядження, частина яких закривається на блискавці. Плюс капюшони для захисту від вітру, затяжки в районі поясу чи манжет, щоб рукави не звисали, та багато чого ще. До речі про блискавки. Це найслабший елемент костюма, тому переконайтеся, що вони нормально прошиті, а то й додатково проклеєні для захисту від протікання. І нехай вони будуть такими, щоби з ними можна було працювати однією рукою.

Презентабельність. Демісезонні костюми для охоронних структур відрізняються від звичайного всесезонного одягу тим, що мають виглядати пристойно. Адже, як відомо, сувора уніформа дисциплінує. Причому як потенційних порушників, так і носіїв. Тому те, що ви купуєте, має як мінімум пристойно виглядати, а не тільки бути міцним та функціональним.

Придбання

Тим, кому потрібно купити демісезонні костюми для охорони, краще відразу звертатися туди, де і вибір великий, і різноманітність за розмірами є, і хороша ціна. Тобто – в інтернет-магазин KLOST.

У наших каталогах ви знайдете різноманітне спорядження для аутдор-активності, у тому числі й таке, що може стати охоронною уніформою. А наші продавці-консультанти дадуть вам відповіді на всі питання, що виникли у вас, причому як особисто, якщо ви відвідаєте наш київський шоу-рум, так і дистанційно, якщо зв'яжетесь з ними через сторінку магазину або в соцмережах. Так що – чекаємо на вас!

Немає товарів

Вгору